KURUMSAL

Gebze’ de faaliyetlerine başlayan NG YAPI İNŞAAT, kurulduğu günden bu yana sürekli kalite ve "koşulsuz müşteri memnuniyetini" ana prensip olarak kabul etniştir.

 

Firmamız inşaat malzeleri, panel kapı, çelik kapı,fayans, laminat parke, dış cephe kaplama, hafriyat, vinç kiralama, toptan satış ve uygulama hizmeti vermektedir. 

 

 

Her şeyden önce;

 

"İşimizi gerçekten severek yapıyoruz."
Belki de başarımızın tek sebebi de bu. Çünkü biliyoruz ki; ancak bir işi sevdiğiniz zaman o alanda kendinizi daha da geliştirmek ve daha başarılı olmak için çalışırsınız. NG YAPI İNŞAAT ekibine dahil olan herkes de işini severek yapıyor ve kendi alanlarında gelişebilmek için çaba harcıyor.
 

 

"İşimizde daha iyi olmak için sürekli araştırıyoruz." 
Belki alanımızda ki hiçbir kuruluşun yapmadığı kadar hizmet konularında sürekli olarak araştırmalar yapıyoruz. Bu alanlarda yeni olan ne varsa takip etmeye ve bunları müşterilerimiz için kullanılabilir hale getirmeye çalışıyoruz.

 

 

"Yüzümüzü her zaman dışarıya çeviriyoruz."
Diğer firmalardan farklı olarak araştırmasını yapmadan hiçbir ürün gurubunun satışını yapmıyoruz. Özellikle Yapı ve Yalıtım konusunda alt yapısını tamamlamış, herhangi bir açıdan eksiği olmayan yurt dışında ki ürün guruplarını da takip etmekteyiz.

 

 

"Bahane değil çözüm üretiyoruz."
Yapmaya çalıştığımız işin tahmin edilenin eta saat üzerinde zor bir iş olduğunu çok iyi biliyoruz. Birçok farklı firmaların önemli projelerini aynı anda yürütürken, birçok sorunla karşılaşıyoruz. Ancak bu sorunların neden çözülemeyeceğine dair bahaneler aramaktansa, bu sorunların nasıl çözüleceği üzerine yoğunlaşıyoruz. Bu yüzden de, bu projeleri yürütürken "bahaneler" değil "çözümler" üretiyoruz.

 

 

"Disiplinli ve programlı çalışıyoruz."
Hizmet verdiğiniz sektör her ne olursa olsun, çalışma şartlarınız ne şekilde düzenlenirse düzenlensin; eğer o alanda başarılı olmak istiyorsanız mutlaka belli programlar çerçevesinde disiplinli bir şekilde çalışılması gerektiğine inanıyoruz. Üzerinde çalıştığımız her proje için iş akışını düzenliyor ve proje ekibine dâhil tüm çalışanlarımızın bu sürece sadık kalmasına özen gösteriyoruz.

 

 

Elbette NG YAPI İNŞAAT’ ı farklı

istanbul araç kiralama bebek bezi beyaz eşya hacklink hizmeti

kılan tüm özellikler bunlar değil. Bizi daha yakından tanıdığınızda neden "farklı" olduğumuzu çok daha iyi anlayabilirsiniz.